Продукти Разширено

Колдрекс / Coldrex Таблетки х 12

арт. № 2135
В наличност !
Производител: PERRIGO CO.lNC. Тегло: 0.100 кг. Тип продукт: Лекарствен продукт Начин на отпускане на лекарственият продукт: Без лекарско предписание Начин на приложение: Перорално
Рейтинг:
Колдрекс таблетки се използват за облекчаване на симптомите при настинка и грип: повишена температура, главоболие, болки при възпалено гърло, хрема и запушен нос, болка при синуит и мускулни болки.
628лв
бр.
Опростена поръчка
Coldrex таблетки съдържа 5 активни съставки срещу 5 основни симптома на настинка и грип. Осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синузит и свързаната с него болка.
Начин на употреба
Възрастни, включително над 65 години, и деца над 12 години: Препоръчителната доза е 1- 2 таблетки на всеки 4-6 часа при необходимост.
Важно: Да не се приема с други парацетамол-съдържащи продукти или други лекарства за облекчаване на кашлица и настинка или запушен нос. Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст, освен ако лекарственият предукт не е по лекарско предписание. Да не се приема на интервали по-кратки от 4 часа. Не приемайте повече от 8 таблетки за период от 24 часа. Не приемайте по-дълго от 7 (седем) дни без консултация с лекар. Да не се надвишава препоръчаната доза.
Съхранение: Да се съхранява при температура под 25 °С. Съхранявайте на място, недостъпно за деца. Не използвайте след срока на годност, отбелязан върху кутията и сашето. Срокът на годност отговаря на последния ден от посочения месец. Лекарствата не трябва да се изхвърлят в канализацията или в контейнера за домашни отпадъци. Попитайте Вашия фармацевт как да унищожите ненужните лекарства, тези мерки ще спомогнат за опазване на околната среда.
Активните вещества (в 1 таблетка): Парацетамол 500 mg, кофеин 25 mg, фенилефринов хидрохлорид 5 mg, терпин хидрат 20 mg, аскорбинова киселина 30 mg.
Помощни вещества: царевично нишесте, нишесте, талк, стеаринова киселина, повидон, калиев сорбат, натриев лаурилеулфат, сънсет жълто (Е110).
ДОСТАВКА
Доставката се извършва с куриерски фирми СПИДИ или ЕКОНТ

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Поръчка над 49.99лв до 1кг БЕЗПЛАТНА
Поръчка над 100лв до 3кг БЕЗПЛАТНА
Поръчка над 180лв до 5кг БЕЗПЛАТНА

Тарифа на куриер SPEEDY
До офис на Speedy До адрес на клиента
До 3кг 3,44лв. До 1кг 4,50лв.
Над 3кг до 5кг 4,92лв. Над 1кг до 2кг 7,10лв.
Над 5кг до 10кг 6,16лв. Над 2кг до 5кг 10,98лв.
Над 10кг до 20кг 11,29лв. Над 5кг до 10кг 12,22лв.
Над 20кг до 30кг 16,26лв. Над 10кг до 20кг 19,75лв.
    Над 20кг до 30кг 28,33лв.

Тарифа на куриер ECONT
До офис на Econt До адрес на клиента
До 1кг 3,99лв. До 1кг 5,02лв.
Над 1кг до 2кг 4,39лв. Над 1кг до 2кг 6,23лв.
Над 2кг до 5кг 4,79лв. Над 2кг до 5кг 7,90лв.
Над 5кг до 10кг 7,66лв. Над 5кг до 10кг 11,73лв.
Над 10кг до 15кг 8,62лв. Над 10кг до 15кг 15,80лв.
Над 15кг до 20кг 10,53лв. Над 15кг до 20кг 18,43лв.
Над 20кг до 30кг 14,80лв. Над 20кг до 30кг 23,33лв.

Доставката се извършва на указания от Вас адрес, от 9.00 до 17.30 часа, в Събота до 13.30 часа в рамките до 24 часа, след като сте получили потвърждение, че поръчката Ви е със статус изпратена.

Доставката може да бъде извършена и до офис на КУРИЕРА със статус „До поискване“.

Срокът за доставка започва да тече от следващия работен ден след деня, в който пратката е предадена на куриера съгласно Общите условия на посочените куриери.

При заявяване на поръчка до офис на Куриера разполагате със срок от 7 работни дни от датата на доставка, в които до приемете своята поръчка. След изтичането на срока, поръчката се анулира и се връща обратно на Аптека Тилия.

Цената на доставката се калкулира допълнително и не е включена в цената на продуктите.

Виж пълните условия за доставка