Продукти Разширено

Бестарен / Bestaren Таблетки 25мг х 10

арт. № 68478
479лв
бр.
Опростена поръчка

Бестарен® е противовъзпалително, обезболяващо лекарство (аналгетик) без лекарско предписание, което съдържа 36,9 mg декскетопрофен трометамол, еквивалентен на 25 mg декскетопрофен.

Бестарен® е ефективно обезболяващо лекарство с бързо действие, което се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра (лека до умерена) болка, като например остра болка в гърба, кръста, ставите, при болезнена менструация и зъбобол.
 

Научи повече на:https://bestaren.com


Тегло: 0.100 кг. Тип продукт: Лекарствен продукт Начин на приложение: Перорално Активна съставка: Dexketoprofen
Рейтинг:

Бестарен® е противовъзпалително, обезболяващо лекарство (аналгетик) без лекарско предписание, което съдържа 36,9 mg декскетопрофен трометамол, еквивалентен на 25 mg декскетопрофен.

Бестарен® е ефективно обезболяващо лекарство с бързо действие, което се използва за краткосрочно симптоматично лечение на остра (лека до умерена) болка, като например остра болка в гърба, кръста, ставите, при болезнена менструация и зъбобол.

Приемайте таблетките с храна, тъй като това може да намали риска от появата на нежелани лекарствени реакции от стомашен или чревен произход. Ако обаче имате остра болка, приемете таблетките на гладно, например поне 30 минути преди хранене, тъй като това ще ускори малко ефекта на лекарството.

Терапевтични показания: симптоматично лечение на лека до умерена болка като например остра болка в гърба, кръста, ставите, при болезнена менструация и зъбобол.

 

Дозировка: 12,5 mg на интервали 4-6 часа или 25 mg на всеки 8 часа. Дневната доза не трябва да превишава 75 mg. При пациенти с нарушена чернодробна или бъбречна функция и при пациенти в старческа възраст началната дневна доза трябва да се намали до 50 mg. Да не се използва при деца и юноши. Приема се с чаша вода.
Ако след 3-4 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши потърсете лекарска помощ.
Ако имате някакви допълнителни въпроси, свързани с употребата на това лекарство, попитайте Вашия лекар или фармацевт.


Лекарствена форма: 25 mg филмирани таблетки
Активно вещество: декскетопрофен
Съдържание на активното вещество: 25 mg Декскетопрофен трометамол